اطلاعات تماس

بندرعباس - چهار راه مرادی - ساختمان مثبت - طبقه سوم

تماس با بخش اداری : 07632226757

تماس با پشتیبانی سایت :

09175250072

 

اطلاعات عمومی

آف آف نخستین و پرطرفدار ترین وب سایت در حوزه خرید گروهی در بندرعباس است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد حس خوب فعالیت خود را آغاز کرده است. آف آف بستری برای ارائه انواع خدمات در حوزه گردشگری، رستوران ها، مراکز تفریحی، مراکز بهداشتی و آموزشی، سفر تا انواع کالاها و محصولات متنوع است. رزرو رستوران،بلیط قطار، بلیط هواپیماو کد تخفیف خرید از فروشگاه های اینترنتی، رزرو تور، رزرو هتل و خرید بلیط استخر با تخفیف و هزاران کار دیگر از جمله خدماتی است که به تازگی به آف آف اضافه شده و آف آف به انجام آنها مفتخر است.

اگر پیشنهاد، انتقاد، نظر و یا راهنمایی دارید، لطفا با آف آف تماس بگیرید. ما همیشه آماده دریافت انتقادها، نظرات و پیشنهادهای شما هستیم. برای تماس با همکاران ما می‌توانید از پست الکترونیکی  info@offoff.ir استفاده کرده یا با شماره تلفن‌های 07632226757 تماس بگیرید. در صورت داشتن هرگونه شکایت با شماره 07632226757 تماس بگیرید. همچنین می توانید ما را در Facebook و Instagram  نیز بیابید!

ساعات تماس: از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ شب
پست الکترونیکی: support@offoff.ir
تلفن تماس: 2226757 0763

همکاری تجاری با آف آف

تمایل دارید سرویس و خدمات خود را در وب سایت آف آف ارایه کنید؟ بله! آف آف بهترین محل برای معرفی کسب‌وکار شماست. اطلاعات کوتاه و مختصری از کسب‌وکار خود به آدرس زیر بفرستید تا همکاران ما در اسرع وقت برای هماهنگی های مربوط به همکاری‌ با شما تماس بگیرند.

پست الکترونیکی: partner@offoff.ir

به تیم آف آف بپیوندید

ما در آف آف علاقه‌مندیم  تا افرادی که روحیه کار تیمی داشته و پر انرژی هستند را کنار خود داشته باشیم و با هم در فضایی پر شور و انرژی فعالیت کنیم. اگر شما هم دارای روحیه کار تیمی و پر انرژی هستید، برای اطلاع از شغلهای مورد نیاز و آزاد در آف آف به بخش «کار در آف آف» مراجعه کرده و رزومه خود را به آدرس پست الکترونیکی زیر ارسال کنید:

پست الکترونیکی: jobs@offoff.ir

اخبار و رسانه ها

آف آف همواره رابطه خوب و دوجانبه‌ای با اصحاب رسانه داشته است و اطلاع‌رسانی شفاف، با کمترین واسطه را در دستور کار خود داشته است. در صورتی که در حوزه اخبار، گزارش، رسانه و موارد دیگر مرتبط با این حوزه با مهندس کوزه گر تماس حاصل کنید.
پست الکترونیکی: itech192.168@gmail.com

09175250072

کد امنیتی